Херсонські артисти, які взяли участь у телешоу “Румунія має талант”, дійшли до півфіналу

Учасники херсонської естрадно-циркової студії “Jin Roh” Валерій Андрійчук та Ольга Панченко взяли участь у румунському талант-шоу. Вони вибороли місце у півфіналі на телешоу “Румунія має талант”. Свою історію артисти розповіли Суспільному.

Запрошення до Румунії було несподіваним, а підготовка до виступу – нелегкою, адже на той момент учасники дуету і тренерка понад пів року перебували в різних містах та країнах.

“Це дует “Повітряні петлі”, Оля і Валера. Цьому дуету вже кілька років. За цей час вони здобули дуже багато нагород. Вони працьовиті, сильні, вони завжди знаходять спільну мову в роботі між собою”, – говорить тренерка естрадно-циркової студії Jin Roh Ірина Бутусова.

Валерію 15 років, п’ять із них він займається в студії “Jin Roh”. Виступ у Румунії став для нього першою поїздкою за кордон.

“Важко, бо тренування проходило не в своєму залі. Нам треба було згадати, як працювати разом. Для цього потрібен був час, бо ми довго не займалися разом, і вже відвикли одне від одного”, – каже Валерій Андрійчук.

Зараз дует готує нові номери – для другого етапу конкурсу в травні та фіналу, до якого сподіваються потрапити, розповіла учениця Херсонської естрадно-циркової студії “Jin Roh” Ольга Панченко.

“У дуеті не дуже складно, бо коли тебе тримають, ти впевнена, що не впадеш. Я дуже хочу, щоб ми пройшли далі, пройшли на фінал. Хочу виграти якісь кошти там і все віддати на ЗСУ”, – говорить Ольга Панченко.

Через російські обстріли студія поки не має можливості відновити тренування у Херсоні. Більшість учнів і тренери студії перебувають у різних містах України та за кордоном, дехто влаштувався на роботу на круїзному лайнері.

“Дехто з учнів у тих містах, де вони є, намагаються ходити до інших студій або працювати самостійно в залі. Ми, своєю чергою, намагаємося хоча б із кимось дистанційно працювати за допомогою Інтернету”, – каже Ірина Бутусова.