Херсонських дітей збираються відправити до російських військових інтернатів

Голова комітету з оборони Держдуми РФ Андрій Картаполов заявив, що найбільша проблема, з якою стикається Росія в Україні, сьогодні – це люди. Картаполов виступив за відправлення українських дітей до російських військових інтернатів та університетів. Він стверджує, що “Кремль має це зробити, тому що тоді люди повірять, що Росія тут надовго – назавжди”.

Про це пишуть експерти Інституту вивчення війни США в Оцінці наступальної кампанії російської армії, повідомляє Суспільне.

“Якщо ми хочемо, щоб ці території були з нами, щоб у них було майбутнє як у частини Російської Федерації, нам потрібно розібратись з дітьми”, – сказав він.

Так званий “заступник голови Херсонської ВЦА” Кирило Стремоусов заявив, що окупаційна влада дозволяє жителям регіону вживати українську мову. А російські офіційні особи все більш відкрито заявляють про намір анексувати окуповані українські території.

Втім, той же Стремоусов заявляє, що область “стане достойною частиною Росії, сформувавши народний уряд”, йдеться в оцінці.

Також, за висновками військових експертів, Кремль розглядає більш довготривалі методи упокорення населення окупованих територій.