Херсонський арт хаб відвідав “культурний десант” (відео)

Херсонський арт хаб відвідав “культурний десант” на чолі з музикантом Колею Сєргою. Вони показали виставу театру маріонеток та провели майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки. Про це “культурний десант” повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Учасниками “культурного десанту” є виконавці і музиканти. З ними музикант Коля Сєрга подорожує містами України. За його словами – це свідомі артисти, які розуміють важливість своєї справи та є воїнами культури, а воїни мають знаходитися на передовій.

Після вистави в арт хабі херсонці поділились своїми враженнями від побаченого. Херсонка Інна розповіла, що захід позитивний та веселий і дуже необхідний як дітям, так і дорослим. На заході був присутній і херсонський музикант Олексій Пономарьов.

“Спектакль, в рамках тої атмосфери в Херсоні, де замало сміху та гумору це душевна вистава, про цінності, про любов, про добро”, – каже херсонець.

Директор театру Олександр Книга говорить – попри обстріли, культурне життя у місті не зупиняється, творчі люди роблять свій внесок, щоб якомога скоріше наблизити перемогу.

“Зараз Коля намагається доєднати до творчого десанту ще більше творчих людей. Думаю в ньому будуть і актори нашого театру і взагалі творчі та цікаві люди з Херсонщини. Для того, щоб згодом поїхати в кожне деокуповане село, до найменшого хутора, щоб повеселити людей та підняти їм настрій”, – розказав Олександр Книга.

Культурні заходи в Херсоні будуть проводити і надалі, говорить директор театру. Найближчі присвятять Міжнародному дню театру.