Херсонський рятувальник збирає на тепловізори для пожежних частин свого міста (відео)

В Одесі відбувся благодійний захід “Герої без зброї”. Один з його організаторів херсонський рятувальник і музикант Віктор Ревенко. Про Херсонського рятувальника, який збирає кошти на тепловізори для пожежних частин написало Суспільне.

Подружжя організувало благодійний проєкт для збору грошей на тепловізори для херсонських рятувальників. Альона читає вірші, Віктор – акомпанує та співає. Підтримати ініціативу подружжя прийшла херсонка Надія Токарь.

“Зараз спілкуємося рідко, але нам дуже подобається їхня творчість. А зараз під час війни – це нові твори, які нам до душі “, — каже херсонка Надія Токарь.

Актор Херсонського театру ім. М. Куліша Сергій Михайловський з організаторами заходу знайомий давно. Альона – керівниця літературно-драматургічної частини в театрі, де він працює.

“Це наші рідні, близькі люди, які теж були в російській окупації і відчувають те саме, що і ми”, – розповів актор.

Через постійні російські обстріли Херсона в місцевих рятувальників роботи побільшало. Усе необхідне обладнання вони отримали від держави після деокупації міста, але тепловізорів не вистачає.

“Тепловізори допомагають знайти осередки вогню, пожежі у важкодоступних місцях. Це перестінки, дахи будинків”, – говорить рятувальник Віктор.

З благодійною творчою програмою подружжя окрім Одеси вже відвідало Кропивницький та Миколаїв.

“Програму ми готували протягом двох тижнів і постійно ми її допрацьовуємо. Я написала новий вірш 21 лютого і його також вставила до програми”, – каже Альона Мовчан.

Альона та Віктор планують виступи ще у семи містах: Києві, Кременчуці, Кривому Розі, Вінниці, Житомирі, Білій Церкві та Черкасах. На сьогодні зібрали 40 тисяч гривень. Тепловізорів потрібно три – для кожної пожежної частини Херсона. Їхня вартість майже 190 тисяч гривень.