Волонтер, який до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну був підприємцем, тепер хоче піти на захист своєї країни (відео)

Про історію херсонського волонтера, який до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну займався підприємницькою діяльністю та мав в місті мережу автомийок, написала на своїй сторінці поліція Херсонської області.

Як і всі херсонці, на світанку 24 лютого 2022 року почув звуки вибухів.
«Росіяни завдали удару по паливних складах у Чорнобаївці, бомбили нашу військову частину, над містом був стовп чорного диму, ми чули постійний гул. Потім був бій в районі Антонівського мосту, місто обстрілювати з російської авіації, колони російської військової техніки зайшли в Херсон. Почалося мародерство та хаотичний обстріл з танків. Потім російські окупанти розстріляли наших тероборонівців у Бузковому парку, які намагалися зупинити їхній наступ», – згадує чоловік.
До квітня Андрій волонтерив, возив з Одеси в Херсон медикаменти, адже майже всі аптеки в окупованому Росією місті були зачинені.
Також, Андрій вивозив з окупованого міста знайомих, поки такі поїздки остаточно не стали прямою загрозою життю. Андрій виїхав до Одеси, де допомагав військовим та поліцейським. Додому повернувся лише коли Збройні сили України звільнили Херсон.
«До повномасштабного вторгнення навіть не уявляв, що буду служити. А після 24 лютого все змінилося, став робити нові для себе речі, волонтерив, евакуював мирних жителів. Потім зрозумів, що можна бути корисним не лише в тилу, а й на передовій. Нині мої життєві цілі та плани направлені на одне – звільнення всіх наших територій», – зазначає доброволець Андрій Грачов.