Херсонський журналіст-колаборант Олег Грушко вперше з’явився на людях після втечі з міста

Вперше після втечі з Херсона з’явився в публічному просторі журналіст-колаборант Олег Грушко,  який спочатку очолював газету «Наддніпрянська правда», яку видавали окупанти, а потім став чиновником підконтрольної росіянам адміністрації Херсонської області. Про це пише Херсонське інформаційне видання МОСТ.

“Грушко зображений на фото в повідомленні про передачу Скадовському музею від Міністерства молодіжної політики та спорту Херсонської області знайдених у Херсонській області на полях боїв Другої світової війни залишків протигазу з амуніції німецького солдата. На цьому заході херсонський колаборант, скоріше за все, був присутній як начальник управління патріотичного виховання Департаменту молодіжної політики Херсонської області. Таку посаду він займав в окупаційній адміністрації до деокупації Херсона. Щодо подарунка, переданого Скадовському музею, неможна виключати, що протигаз, з якоїсь з розграбованих російськими військовими музейних колекцій на правобережній частині Херсонщини”, йдеться в повідомленні видання.

Після деокупації Херсону і втечі колаборантів, Олега Грушка бачили в поки що окупованому росіянами Скадовську. Можливо, він і зараз перебуває там. Росіяни не оцінили багаторічну роботу Грушка на ниві поширення російської пропаганди, і, не відпускають зрадника, який, попри вже немолодий вік, йому – 61, потрібен російським окупантам. Бо зрадниками стали небагато херсонців, і місцеві кадри в окупаційній адміністрації – на вагу золота.

“Після російської окупації Херсонської області Олег Грушко, відомий своїми проросійськими поглядами і ностальгією за СРСР, став колаборантом. Період вагань був нетривалим, і на День перемоги він був помічений серед журналістів, які висвітлювали святкування Дня перемоги в Херсонському Парку Слави. В той же день на сайті «Наддніпрянка» вийшов матеріал про російське святкування Дня перемоги в Херсоні, написаний в дусі російської пропаганди. Однак після того, як факт його колаборантства став загальновідомим, Грушко деактивував свій сайт. Але він не відійшов від справ, а став фактичним редактором основної друкованї в російських окупаниів на Херсонщині газети «Наддніпрянська правда», яку формально очолював інший журналіст-колаборант Євген Білий. Він і досі є офіційним редактором видання. Чи має до газети відношення Олег Грушко, поки невідомо”, – йдеться в повідомленні видання.