Хірурги Центру “Незламні” врятували херсонця, який постраждав під час російського ракетного обстрілу (відео)

Хірурги Центру “Незламні” разом із канадськими колегами врятували херсонця, який постраждав під час ракетного обстрілу. Надскладну операцію виконали в Польщі. Про це повідомило в своєму дописі Перше медичне об’єднання Львова на сторінці в Facebook.
“В будинок 55-річного Михайла на Херсонщині прилетіло дві ракети. Дружина загинула, чоловіка з-під завалів дістав син. Розірвана щока, перелом руки та забої. Серед численних поранень – важкі опіки голови. Шкіри на черепі не лишилося. Три тижні на межі життя та смерті Михайло провів в криворізькій реанімації. Далі його евакуювали до Національного реабілітаційного центру Незламні Першого медоб’єднання Львова. Майже три десятки операцій. Лікарям вдалося стабілізувати стан чоловіка. Однак лишалася найбільша проблема – рана на голові. Її треба було термінового закрити м’язовою тканиною. Інакше будь-якої миті мозок могла вразити смертельна інфекція. Складна реконструктивна операція: пересадження тканин зі спини на голову. Допомогти львів’янам зголосилися канадці, однак з’ясувалося – в Україну приїхати не готові. Відтак українські медики з пацієнтом вирушили туди. До клініки польського містечка Челядзь від Львова – 400 км. Операція тривала 12 годин. Українсько-канадська команда працювала як один механізм. Хірурги спершу відділили клапоть найширшого м’яза спини, а потім – пересадили його на оголений череп. Судини, розміром з людську волосину, зшивали під мікроскопом”- йдеться в повідомленні.
Втручання минуло успішно. За тиждень Михайло повернувся до Центру на реабілітацію. Попереду в чоловіка ще кілька косметичних операцій на обличчі.