Ідентифікували директора санаторію, до якого росіяни депортували дітей з Херсона

Встановлено співучасника злочинної депортації дітей до Криму. Про це повідомила Асоціація реінтеграції Криму на своїй сторінці в Facebook.
Встановлено дані псевдодиректора євпаторійського санаторію  «Здравниця», в якому дітей з Херсона погрожували «відправити на яму» – це Сергій Назрієв, уродженець Луганської області, який багато років жив у Росії і очолював адміністрацію села Абрау-Дюрсо в Краснодарському краї.
“Назрієв незаконно переїхав із родиною до Криму у 2016 році. У ролі «директора», він публічно визнавав, що восени 2022 року в «Здравниці» перебувало понад 1000 дітей із Херсонської та Запорізької областей, з якими російські окупанти вели незаконну «активну роботу». Так, 17-річна Марія Сенчук та 18-річна Анастасія Митрофанова з Херсона стверджують, що їх обманом відправили до євпаторійського санаторію «Здравниця» з того часу ще окупованого Росією Херсона. У таборі українських дітей змушували співати гімн Росії та вставати під час його виконання, а підліткам із проукраїнською позицією загрожували тортурами”, – йдеться в повідомленні.
Асоціація реінтеграції Криму писала про утримання херсонських дітей у «Здравниці», яку захопили російські окупанти у Міністерство охорони здоров’я України, з літа 2022 року. Щодо самого Назрієва варто відзначити його щільний зв’язок із злочинною окупаційною «адміністрацією» РФ. Він був помічений у злочинних ролях «депутата міської ради» Євпаторії, проведеного через «округ» від партії «Єдина Росія» а також «члена громадської палати Міністерства охорони здоров’я» РФ.