Історія спротиву російській окупації мужнього села П’ятихатки на Херсонщині (відео)

Мешканці села П’ятихатки хитрували та об’єднувалися, аби бити російських окупантів. Село П’ятихатки на Херсонщині російські військові зайняли 28 лютого. Жили на місцевій фермі, а потім і в сільських хатах. Розташувалися і в посадках, з яких село й обстрілювали. Окупанти так дошкуляли місцевим, що деякі селяни під страхом смерті вели підпільну боротьбу. Про це написали та опублікували відео Факти.

Місцева жителька пані Галина, яка однією з перших побачила окупантів у рідному селі, мешкає на околиці. Каже – то були росіяни, буряти та чеченці. Жінка працювала у сільськогосподарській майстерні. Саме там перед фермою, окупанти поробили блокпости.

“Я нарахувала до 200 одиниць техніки. Вони позабирали в нас все, а потім почали по нас стріляти”, – розповідає пані Галя.

Наші військові вночі 25 липня прицільно завдали удару по фермі, де базувалися росіяни. А після того окупанти прийшли до жінки з обшуком та били.

“Били мене за те, що я ніби-то телефонувала в ЗСУ. Мені зав’язали руки, очі і поставили на коліна. Обшук проводили по всій хаті”, – розповідає жителька села Галя.