Історія військовослужбовця на позивний «Макс»

Хлопець воює в 406-ій окремій артилерійській бригаді на Херсонщині. За своєю посадою «Макс» майстер-номер обслуги, надає допомогу навіднику гармати, є заряджаючим на механізмі. Коротенькою історією про військового поділились на сторінці бригади в Facebook.
Молодий, завжди привітний юнак, якого всі в підрозділі кличуть Макс, не любить розповідати про себе. Каже, що такий же військовий, як і всі інші, а його досягнення є здобутками всього розрахунку. Максим правий, бо результат роботи артилеристів не можна записати на чийсь особовий рахунок. Це робота, над якою працює великий колектив: аеророзвідка, корегувальники, навідники, топогеодезисти, штаб…
“Cаме це мені і подобається, бо результати роботи того варті. За плечима хлопців чимало знищеної російської техніки, яка обстрілювала жителів Херсонщини”, – говорить Максим.
21-річний Максим народився в селі на Одещині. Після закінчення школи хлопець пройшов навчання за напрямом готельно-ресторанної справи, однак у 2020 році був призваний на строкову службу. Коли ж до її завершення залишалося півтора місяця, почалось повномасштабне вторгнення Росії в Україну.
“Раніше не думав, що доведеться воювати. Думав, що після закінчення строкової служби повернусь додому, відкрию власну справу, але тепер не знаю, бо треба захищати Батьківщину. Вдома на моє повернення очікує мама та дівчина. Я два дні тому, підписав контракт про проходження служби до закінчення воєнного стану”, – розказує Максим.
Коли хлопець, говорить про військову справу стає на вигляд значно старшим за свої роки.
“Я звик довіряти командирам та діям побратимів, адже на війні часто вирішальними можуть стати навіть секунди. Тож за першої нагоди, хлопці діляться зі мною бойовим досвідом та необхідними артилеристу навичками”, – завершує розповідь військовослужбовець Максим на позивний «Макс».