Російські окупанти захопили в Генічеську недобудований офіс МВС України для розміщення своєї окупаційної інспекції

Російські військові захопили в центрі окупованого Росією Генічеська недобудований офіс МВС України, де вже зареєстрували казенне підприємство «Кримінально-виконавча інспекція УФСВП по Херсонській області», обнесли будівлю триметровим парканом та ведуть там активні ремонтні роботи. Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань посилаючись на Telegram-канал «Генічеськ ua».

“Військові і цивільні російські окупанти захопили майже всі бази відпочинку в Генічеську і на Арабатській стрілці. Схоже, їм уже не вистачає місця, тому взялися і за покинуті довгобуди”, – йдеться в дописі Telegram-каналу.

За даними Єдиного реєстру юридичних осіб РФ, за адресою недобудови в Генічеську за адресою провулок Московський, 8, зареєстроване казенне підприємство «Кримінально-виконавча інспекція управління Федеральної служби виконання покарань по Херсонській області».

Російські окупанти вже зареєстрували 16 юридичних осіб, серед яких не тільки допоміжні контори і колонії, а й пансіонат «Корал» у селі Щасливцеве на Арабатській стрілці.

“Будівлю у провулку Московський, 8, почали споруджувати для відділів і служб органів МВС України в Генічеську ще у 1990-х роках минулого століття. Однак через брак фінансування будівництво об’єкту було заморожене. У 2021 році під час об’єднання громад району в одну територіальну громаду, Генічеська міська рада взяла цей довгобуд у центрі міста на свій баланс і планувала там розмістити робочі кабінети для своїх співробітників. Але планам завадила окупація району російськими окупантами”, – Як пише «Генічеськ ua»,