Кава міцна, як ЗСУ: в Києві з’явилась кав’ярня, де збираються херсонці

У Києві з’явилась кав’ярня “Чорнобаївка”, де збираються херсонці, які переїхали з тимчасово окупованих територій. Про це на своїй сторінці розповіла херсонська журналістка Оксана Наумова.

“Американо від Байдена, допіо (що б’є як джавелін), какао (як у Кіма), «Бандерівський лимонад», гарячий (Арестович) шоколад… Чого тільки немає у меню колоритної кав’ярні «Чорнобаївка». Сьогодні тут побували і ми – херсонці, які тимчасово переїхали до столиці з окупованого рідного міста, – розповідає Оксана Наумова.

За її словами, кияни Анастасія та Микола відкрили заклад у центрі Києва на Володимирівській на початку травня. Потім це місце випадково знайшла Уляна супрун, завітавши сюди на каву, та розповіла про нього у себе на сторінці.

“А далі київська «Чорнобаївка» стала улюбленим кавовим місцем херсонців. Настя розповіла, що одного разу прибігли за кавою херсонці з валізами. «Фух, знайшли!» – радіють. Кажуть, що тільки приїхали в Київ, ще не поселились ніде, першим ділом – у кав’ярню «Чорнобаївка». Вже добрим другом Насті і Миколи став і херсонець Євген, тут він таксує і в перервах між поїздками – в «Чорнобаївку». Це ніби куточок Херсона у Києві”, – йдеться в повідомленні.