Збитий російський винищувач, знищені командні пункти та техніка – доба на Херсонщині

Російські війська випустили ракети по групі української авіації три ракети, але літак окупантів збили. Також українські штурмовики відпрацювали по окупантах, знищили техніку та боєприпаси. Про це повідомляє речник оперативного команування “Південь” Владислав Назаров.

“Намагаючись протидіяти нашим повітряним атакам, ворожий винищувач Су-35 випустив по ударній групі нашої авіації три ракети класу “повітря – повітря”. Наших втрат нема. А ось у сам винищувач збитий нашим зенітним ракетним підрозділом. Пілот катапультувався, а літак впав на тимчасово окупованій території Херсонщини”, – йдеться в повідомленні.

В районі Новогригорівки пара ворожих ударних гелікоптерів Ка-52 намагалась нанести ураження. Без втрат.

“У відповідь нашими гелікоптерними парами атаковано скупчення озброєння та техніки в районі Хрещенівки та Ольгиного . Як результат – частково знищена мінометна батарея”, – повідомляє Назаров.

Пара українських штурмовиків та бомбардувальник активно відпрацювали по скупченню ворога, його техніки та складу боєприпасів, а також по батареї РСЗВ «Град» в районі Давидова Брода та Тернових Под.

Ввечері наші штурмовики парно вдарили по ворожому танковому взводу в районі Лозового, а бомбардувальник спорожнив опорний пункт противника неподалік. Результати уражень дорозвідуються. Під час виконання нашими ракетно-артилерійським підрозділами вогневих завдань, нанесено ураження по кількох командних пунктах, станціях управління та базах логістичного забезпечення ворога.

Артилерією 152-го калібру з тимчасово окупованої Херсонщини знов вели вогонь по Миколаєву, снаряди влучили в район консервного заводу. Також обстріляно Галіцинове, де влучання відбулось у поле на околиці. Без втрат.

Підтверджені втрати російських окупантів наразі складають: 41 одиниця особового складу, один літак Су-35, один безпілотний розвідник, три РСЗВ «Град», три гаубиці «Мста-Б» і одна «Гвоздика», один автомобіль зв’язку та два звичайних, також знищено ще польовий артилерійський склад в районі Брускинського.