В Херсоні створили штаб, який займатиметься евакуацією

У Херсонській області створено Координаційний штаб з вирішення питань евакуації населення з Херсонської області. Про це заявив голова ОВА Ярослав Янушевич в Telegram.

“Координаційний штаб з вирішення питань евакуації з Херсонської області є тимчасовим штабом, метою якого є найбільш ефективний розподіл ресурсів, щоб допомогти максимальній кількості людей. У штабі ведеться єдина база заявок від охочих евакуюватися – з гарячих ліній усіх волонтерських фондів і органів влади, що беруть участь. Логісти штабу планують точки збору, контактують з людьми, підтверджують їхню готовність до евакуації на конкретну дату, та передають фондам точки збору та кількість записаних осіб, а також маршрут та місце розміщення,” – розповів Ярослав Янушевич.

Після евакуації фонди надсилають до штабу списки евакуйованих, завдяки чому закриваються заявки на евакуацію. Система дозволяє фондам працювати максимально ефективно, для людей буде підготовлено розміщення, а для людей з медичними потребами – спеціалізована допомога.

Як розпочати роботу зі штабом:

Крок 1. Заповніть форму: http://bit.ly/3AO2v0y.

Крок 2. У Штабі підтверджують заявку та вносять інформацію про фонд до бази.

Крок 3. Оператор зв’язується з представником фонду та додає його до координаційного каналу зв’язку.

Крок 4. Фонд отримує маршрутний лист із актуальною інформацією.