Покинув БМП, стрибнув у канаву, а там ворог: військовий про бої за Херсонщину

Молодший сержант Сергій на позивний “Чайка” оператор-навідник БМП-2 28-мої окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. Він двічі брав участь в АТО/ООС, а повномасштабне вторгнення зустрічав захищаючи Одесу від ворожого десанту. Історію військового розповіли на сторінці Оперативного командуваня “Підень”.

Окрім великої кількості особового складу російських окупантів, під час звільнення Херсонщини лицарі також зіштовхнулися з особливостями рельєфу, що ускладнював роботу техніки та великою кількістю мін. Через це під час однієї з атак “Чайка” навіть був вимушений покинути “броню”, аби продовжити роботу.

“Мою БМП вивели з ладу і ми вирішили спішуватися. Тоді я заскочив у найближчий канал і помітив у ньому противника. Я встиг ліквідувати їх до того, як один з них дістав гранату. Потім забрав у них кулемет і разом з побратимами продовжив бій”, – поділився Сергій.

Тоді ж, після тяжкого протистояння лицарям вдалося зайняти важливі позиції та почати накопичувати сили та засоби для нового удару. А коли ворог почав відступати, то підрозділ “Чайки” швидко рушив навздогін.

“Росіяни, звісно, намагалися нас призупинити шляхом залишених танкових і піхотних підрозділів. Втім, ми прорахували слабке місце в їхній обороні та максимально швидко прорвалися вглибину”, – додав Сергій.

Наразі “Чайка” продовжує працювати, адже хоче якнайшвидше звільнити українців, що страждають від окупації. Своїм же колегам по БМП-2 радить завжди доглядати за машиною, адже від цього залежатиме як її ефективність, так і виживаність екіпажу.