Криворізькі промисловці відновили дитячий садок в Архангельському на Херсонщині

Понад 250 тисяч гривень Криворізький промисловий гігант «АрселорМіттал Кривий Ріг» направив на відновлення дитячого садочку «Теремок» у смт Архангельське, що у Херсонській області. Про це повідомили у пресслужбі промислової компанії. 

Бої за Архангельське були запеклими, селище у буквальному сенсі знаходилося в епіцентрі бойових дій. Про відновлення життя і відбудову селища місцеві задумались одразу ж після деокупації селища.

“Місцеві почали повертатися до рідних домівок, закипіла робота на подвір’ях. Одним із перших завдань для громади було відновлення будівлі дитячого садочка, який сильно постраждав від вибухів і ракетних обстрілів росіян. Завдяки фінансовій допомозі криворізьких металургів у будівлі садочка встановили нові вікна та склопакети, двері, замінили покрівлю з профнастилу. Зараз садочок готується до ремонту внутрішніх приміщень, після чого вже буде готовий приймати дітей”, – говорять в селищній раді.

“Відновлення життя у громаді має бути комплексним – людям потрібно десь жити, працювати, бути спокійними за своїх дітей. Тому одним з перших рішень адміністрації «АрселорМіттал Кривий Ріг» про допомогу селищу було надання коштів на відновлення садочку. Завдяки злагодженій та оперативній роботі управління соціального розвитку, фінансової служби «АрселорМіттал Кривий Ріг», Високопільської військової адміністрації, підрядника, що виконував роботи з відновлення покрівлі та вікон у садочку, ми вже маємо чудовий результат. Будівля оновилася, і буде ще кращою. Сподіваємося, що скоро садочок наповниться дітьми, які зростатимуть у мирі і вже ніколи не бачитимуть війни”, – говорить Леонід Смоляренко, генеральний директор АТ «АрселорМіттал Берислав».