Киця, яка пропала на кордоні з Молдовою, пішки прийшла в Херсон

Родина з Херсона виїхала з-під окупації на початку березня, у перші дні війни. Їхня киця вистрибнула з машини, а через кілька місяців вернулась в рідне місто. Історію киці, яка добаралась сама в Херсон, розповіли на сторінці Майстерня артивізму / Artivism Manufactory.   

“Взяли дітей, собаку і кішку Пусю – біленьку в рудих плямах. В Херсоні в їхньому будинку залишилися батьки. Іхали своїю автівкою через Миколаїв, Одесу – і далі на Молдову. Собака більш-менш нормально переносив дорогу, а у кішки на кордоні з Молдовою здали нерви. Вона почала метушитися, вириватися – і таки вирвалася і десь втекла. Це сталося під час проходження контролю, і часу шукати кішку не було зовсім. Трохи побігавши довкола автівок, хазяї зі сльозами були вимушені поїхати далі без Пусі”, – йдеться в повідомленні.

Минулого тижня до будинку тих херсонців прийшла кішка. Біла у руденьких плямках.

“Мама спочатку не повірила. Як могла кішка прийти з молдовського кордону в Херсон? ЯК??? Через чотири місяці??? Але у кішки був нашийник, і на ньому було написано «ПУСЯ». Пуся була навіть не дуже брудна. Тільки три дні безперервно їла”, – розповідають на сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *