Люди допомогли врятувати дружину від раку, тепер він допомагає херсонцям

Чоловік, який захищає країну від російських окупантів, допомагає людям евакуюватись з Херсонщини. Каже, що йому допомогли врятувати дружину від раку, так він повертає добро. Його історію розповіла телеведуча Тетяна Висоцька на стрінці у Фейсбуці. Нижче подаємо текст без змін.

Насамперед я вивіз свою дружину з трьома дітьми з Херсонщини. Сам, як колишній правоохоронець і ветеран АТО, одразу вийшов на своїх і взявся за справу. Говорити, чим конкретно займаюсь, не можу, якщо коротко – бороню країну від ворога.

Кінець травня…дзвінок від побратима, потрібна допомога! Каже, до мене приходили орки додому, зо три десятки, оточили будинок, мене шукали, дружина говорить, та чоловік на заробітках у Польщі.

Пригрозили, що повернуться, дружина в паніці, так як в них донька 14 років. Що пережив мій побратим, годі і уявити… Я прийняв рішення допомогти вивезти його родину.
Аня (ім‘я мною змінене – ТВ), так звати дружину мого побратима, мені повідомила – транспорту, який може їх вивезти, не може знайти. Її друзі бояться з ними їхати. Я їх називаю “небезпечні друзі”. Але мені вдалося знайти авто.

За годину воно стояло біля їх будинку. Є в мене друзі, які возять людей в окупації. За дві години вони були в певному місці, їх зустрів мій товариш, староста іншого села. Перехід на підконтрольну сторону назначили на 7.00 ранку.

Наступного дня ми здійснили перехід через річку Дніпро до селища N Дніпропетровської області.
Дуже переживала Аня за дітей, бо за тиждень до цього обстріляли човен з людьми, були жертви і поранені.

Прибувши на місце, їх чекали волонтери, які доправили родину до Кривого Рогу, а звідти вже до Львова. Аня зараз волонтерка при одній з церков, допомагає таким як вона!

Так само допоміг перевезти молоду жінку з немовлям, чотири місяці дитинці. Місяць тому її чоловік загинув в Луганській області…

Я відмовився від грошей, які вона мені пропонувала. І жінка спитала, чому я відмовляюсь. Я потім відповідь знайшов…тому, що мені багато людей допомогли врятувати дружину!!!  Я допомагаю іншим, щоб віддячити за допомогу мені. Два роки ми боролися з підступним раком молочних залоз, остання хімія була 23 лютого! Ми встигли! Недавно жінка пройшла обстеження, вона здорова! Оговтується і зміцнює підірване здоров‘я. Тепер у мене лише один фронт, і тут ми теж переможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *