Всесвітньовідомий піаніст: “Коли вам говорять щось дурне про Херсон — покажіть їм це відео”

“Херсон – це Україна”. Канадський композитор і піаніст українського походження Любомир Мельник поділився відео свого першого концерту в Херсоні. Він написав, що обов’язково виступить перед херсонцями ще раз.

“Коли вам говорять щось дурне, не українське про Херсон — покажіть їм, будь ласка, ось це відео! Прошу поширити якомога більше. Зараз це надзвичайно важливо! Як ніколи. Бо для мене Херсон ось такий, зовсім інший. Не той, що зараз. Моя перша зустріч з Херсоном була неймовірною, з дуже теплою енергетикою від людей. Зустріч, яку дуже довго чекали. Ніколи не забуду як одна тоді незнайома нам жінка принесла прямо до гримерної кімнати… величезний кавун. Одного гарного дня, хоча б ще одного разу я хочу туди повернутись і обов’язково повернусь! До вас, до такого повного залу, зіграти вже улюблені ваші композиції і вже багато нових. Про нас, про Україну. Бо Україна — це любов. Бо Херсон — це Україна.  Був, є і буде! З Херсону, Херсонщини ми чи ні, були там чи ніколи не були. Де б ми зараз не були! Пам’ятаймо це”.

Композитор додав для своїх херсонських прихильників, які були на його концертах.

“Де б ви зараз не були, але якщо вам потрібна якась допомога — прошу напишіть, будь ласка, у Direct цієї сторінки приватне повідомлення. Це стосується не лише Херсону, але щодо інших міст буде додатково окрема публікація дещо згодом”.

Довідка: Любомир Мельник – канадський композитор і піаніст українського походження. Народився в українській сім’ї, що емігрувала до Німеччини. Проживав тривалий час у Канаді.

Мельник відомий «безперервною музикою», піанінною технікою, що базується на дуже швидких нотах й складних нотних послідовностях, що створюють «звукове полотно», зазвичай з використанням правої педалі для створення обертонів і резонансів.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Lubomyr Melnyk (@lubomyr.melnyk)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *