Марченко про Херсон: Ми їх битимемо з двох боків

Генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко підтвердив, що сучасне іноземне озброєння, артилерію вже задіяли проти російських окупантів на миколаївському напрямку. Про це він сказав в інтерв’ю “Крим.Реалії”.

“Іноземне озброєння доходить, воно вже працює. Наші артилеристи дуже задоволені, воно дуже точне. Не таке витривале, як у нас, але б’є точно. Але воно підходить, у нас вже навчено розрахунки. Воно форсується, посилюється, зростає. Єдина проблема – дають порціями. Хотілося б, щоб дали одразу, закрили південний напрямок, донецький та луганський напрямок, харківський. Щоби ми розуміли, що все є. І ми потім би потихеньку будували собі плани, бойові порядки, почали б відтісняти окупантів”.

Він сказав, що українській армії потрібна техніка та бажання. Бажання є, потрібно техніку. Він розповів, що у нього був випадок у Миколаєві, коли один артилерист за п’ять днів навчив близько шести розрахунків Д-30. Абсолютно лівих людей, які жодного разу не стріляли з гармат, – розповів Марченко.

Російських загарбників у Херсоні битимуть «з двох боків»

«Багато жителів Херсона сидять у Херсоні й чекають, коли вони включаться в роботу з того боку. І ми їх битимемо з двох боків. Ті, що спеціально там, не йдуть, сховали зброю, чекають просто сигналу. Ніхто не збирається здавати і ніхто не збирається їх залишати, якщо там у когось пробігають думки, що давайте на цьому зупинимо війну – ні, це наша країна, це наші землі. Там мої брати живуть. Там наші люди живуть, ми не можемо їх залишити і ми не повинні їх залишити. Якщо ми залишимо, які ми тоді захисники», – сказав Марченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *