Масовий обстріл російською армією Херсонщини (фото)

Минулої доби російська армія обстріляла Херсонщину 88 разів, випустивши при цьому 445 снарядів з РСЗВ, важкої артилерії, авіації та БПЛА. Про це повідомила поліція Херсонської області на своїй сторінці в Facebook.
Від російських обстрілів постраждали населені пункти Бериславського, Каховського та Херсонського районів.
“Внаслідок артилерійського обстрілу російськими окупантами смт Козацьке Каховського району загинули дві місцеві жительки та ще одна жінка зазнала поранень. Також територія селища зазнала авіаційного нальоту”, – йдеться в повідомленні поліції.
Під обстріл російської армії потрапили об’єкти цивільної інфраструктури Херсонського району.
“В Херсоні через обстріли російської армії пошкоджені багатоповерхові та приватні будинки, гаражі та магазини в центрі міста, мікрорайонах Корабел, ХБК і передмісті. В одному з населених пунктів Херсонської міської громади пошкоджено приміщення сільської ради. В с. Іванівка отримала поранення жінка”, – йдеться в поліції.

Російська армія не припиняє обстілювати населені пункти Бериславського району.

“Від російських обстрілів опинилися: Бериславська, Нововоронцовська, Новоолександрівська, Новорайська, Милівська та Тягинська територіальні громади. Зокрема: м. Берислав, с. Шляхове, с. Осокорівка, с. Новоолександрівка, с. Золота Балка, с. Михайлівка, с. Гаврилівка, с. Червоний Маяк, с. Республіканець, с. Тягинка, с. Бургунка, с. Ольгівка та с. Одрадокам’янка. Внаслідок авіударів та артобстрілів пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури, житлові будинки та господарські споруди. Без світла залишилися м. Берислав та навколишні населені пункти. В с. Одрадокам’янка одна людина отримали поранення”, – йдеться в повідомленні голови Бериславської РВА Володимира Літвінова.

За минулу добу поліція відкрила 43 кримінальні провадження проти російської армії за ст. 438 (Порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.