Мешканцю Херсонщини прокуратура повідомила про підозру в колабораціонізмі

Мешканцю Херсонщини, який займав посаду окупаційного голови Іванівської ВЦА прокуратура повідомили про підозру у колабораціонізмі. Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура на своєму каналі в Telegram.

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури та Генічеської окружної прокуратури заочно повідомлено про підозру мешканцю Херсонщини в колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

“За даними слідства, підозрюваний під час воєнного стану пішов на співпрацю з Росією та добровільно зайняв посаду голови Іванівської військово-цивільної адміністрації Херсонської області. На даній посаді чоловік організовував роботу незаконно створено органу, вживав заходів спрямований на впровадження російського законодавства у різні сфери життя громади. Також він здійснював примусове відчуження приватного майна місцевих мешканців на користь Росії. Старостам населених пунктів за відмову працювати на російську владу підозрюваний погрожував розправою”, – йдеться в заяві прокуратури.

Досудове розслідування здійснюють слідчі СБУ в Херсонській області.