“Не залишилось жодної хати, собаки носять в зубах ноги і руки”, – журналіст про села Херсонщини

Російські окупанти знищують села на Херсонщині. Цитати місцевих про те, що зараз відбувається в кількох населених пунктах, опублікував журналіст Олег Батурін.
“В моєму рідному селі Давидів Брід (Великоолександрівська ТГ Бериславського району) не залишилося жодної вцілілої хати. Зараз там і в усіх сусідніх селах орки заїжджають машинами і грабують все підряд. Виносять усе. В районі самого Давидового Броду були жорсткі бої, все залито кров’ю. Гинули й мої односельці. Двоє чоловіків вийшли просто на вулицю поговорити, їх накрило російською артилерією. Поховати тіла на кладовищі окупанти не дозволили. Довелося зарити їх за хатою”, – розповів місцевий житель.
За його словами, жахлива картина в селі Біла Криниця Миколаївської області, поруч із Д. Бродом: на все село залишилось 8 жителів. Решта виїхала, хто встиг. Фактично, село вже мертве. Всюди розкидані трупи мертвих корів та інших тварин. Собаки носять в зубах ноги і руки з мертвих людських тіл.
“Подібне зараз можна побачити ледь не в кожному навколишньому селі. Білогірка. Брускинське. Мала Олександрівка. Та інші. Нема їх уже. Винищили. Стерли. Не можу говорити про це без сліз”, – сказав мій співрозмовник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *