Мешканець Генічеську Дмитро Захаров перебуває зараз в Криму

Мешканець Генічеську Дмитро Захаров, викрадений у червні, перебуває наразі у Криму. Про це повідомляє Кримська правозахисна група. 

16 червня ввечері Дмитра Захарова затримали російські військові у Генічеську поруч із продуктовим магазином, а 24 липня у російських медіа появилась інформація, що ФСБ у Херсоні затримали чоловіка, який нібито розсилав російським військовим повідомлення за наказом СБУ.

“Дмитра Захарова змусили завчити текст та зізнатися у тому, що за наказом СБУ здійснював розсилку повідомлень російським військовослужбовцям із закликом здатися.

Після початку “воєнної операції” я повідомив своєму куратору Руслану, що я маю комп’ютерну програму, за допомогою якої я розсилаю рекламу своїм клієнтам і запропонував йому розіслати повідомлення. Він мені скинув текст повідомлення, в ньому було написано: “Російський солдат, здавайся, подумай про сім’ю, ми допоможемо повернутися тобі живим”. Після цього він скинув мені близько 500 номерів російських солдат, і я розіслав ці повідомлення. ” – повідомили, російські ресурси.

Наприкінці вересня адвокат Захарова отримав відповідь на адвокатський запит від Федеральної служби військ Нацгвардії Міноборони РФ, де повідомляється, що “по наявним на 27 вересня даним Захаров. Д.С. не значиться у переліку осіб, затриманих за протидію “спецоперації”.

У відповідь на запит дружини Захарова у кримське ФСБ йдеться, що наразі проводиться перевірка дій Дмитра Захарова “на предмет заподіяння шкоди безпеці РФ у ході проведення “спецоперації”.