Мобілізовані військові РФ постійно прибувають на тимчасово окуповану територію Херсонщини (Відео)

Підрозділи мобілізованих росіян постійно прибувають на тимчасово окуповану територію Херсонської області. Про це пишем Суспільне з посиланням на слова начальника об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Євгена Єріна в етері загальнонаціонального марафону.

За словами Єріна, російські окупанти обстрілюють з артилерійських систем, реактивних систем залпового вогню населені пункти та цивільну інфраструктуру на Херсонському напрямку і протягом доби ситуація залишилась без змін.

“Куди вони ціляться важко сказати, але в основному вони попадають по цивільних об’єктах. Це в основному житлові будинки, останнім часом обстрілювали медичні заклади. Також вони завдають ударів по критичній інфраструктурі”, – каже пресофіцер.

Наразі окупанти перестали давати таку можливість цивільному населенню, їх тактика – прикриватись цивільним населенням і використовувати його як щит, говорить Євген Єрін.

“Також на тимчасово окупованій території Херсонщини є насильницька русифікація, тобто, видача російських паспортів, перехід в рублеву зону. Вони роблять спроби мобілізувати чоловіків до збройних лав РФ. Тому ситуація погіршується в цьому плані, люди не можуть виїжджати”, – говорить Єрін.