Миколаївські волонтери доставили допомогу жителям постраждалих сіл Херсонщини

Команда “Mиколаїв military волонтери” доставила питну воду та одяг жителям сіл Посад-Покровське, Мирне та Луч. До цих постраждалих від бойових дій населених пунктів волонтери щопонеділка привозять допомогу. Про це Суспільному розповів волонтер Сергій Шарата.

Сергій волонтерить з лютого 2022 року. З перших днів повномасштабної війни, разом з товаришами почали допомагати військовим, потім цивільним.

“Ми вперше поїхали в Херсон. І на зворотному шляху заїхали в Посад-Покровське. Туди тільки почали повертатися люди. Місцеві жителі сказали, що в них немає води та одягу. І їм нічим прати й у що перевдягатися”, – розповів Сергій Шарата.

Волонтери 30 січня привезли жителям трьох сіл дві тонни питної води, коробки з одягом, а також крупи та макарони. Допомогу зібрали завдяки донатам небайдужих людей.

“Все ми викладаємо в себе в Telegram-каналі Миколаїв military волонтери. Більшість інформації також викладаю в себе на особистій сторінці”, – говорить волонтер Олег Науменко.

Гуманітарну допомогу видавали кожному за потребами.

“Протягом тижня, що я тут, 42 людини повернулось. Тому життя налагоджується, аби ось там мирне небо було, і буде в нас життя. Гуманітарка з першого дня, все дали мені”, – розповіла жителька Посад-Покровського Ольга Василівна.

У планах волонтерів й надалі допомагати жителям постраждалих сіл, до чого закликають й інших небайдужих людей. Люди, які залишилися, їм потрібна допомога, вони самі просять, кажуть нам, що потрібно привезти.