Херсонці долучились до акції зі збору теплих в’язаних шкарпеток для українських військових (відео)

У Херсоні триває благодійна акція зі збору теплих в’язаних шкарпеток для українських військових. Щоб долучитись можна зв’язати шкарпетки самому або підтримати акцію фінансово. Про це пише Суспільне.

Херсонка Тамара Сторчеус однією з перших долучилася до акції зі збору теплих в’язаних шкарпеток для українських військових. Жінка зв’язала вже 17 пар шкарпеток і в’язатиме їх далі. Її син, Руслан Сторчеус, був командиром батальйону “Херсон” і загинув у 2014-му році під Іловайськом.

“Я завжди щось в’яжу, щось розпускаю, щось купую, хтось дає. І дарую ті шкарпетки батькам загиблих воїнів у 2014 році. А тут чоловік мені сказав, що можна в’язати та є ким передати українським військовим на лінію фронту”, – розказала мати загиблого військового.

Про акцію першим дізнався чоловік Тамари Олександр. Він побачив допис у соцмережах і розповів про це дружині.

“Моя дружина дуже любить цю справу. Вона заохочена, це її хобі. До цього дружина в’язала і дарувала знайомим. Я побачив акцію і розповів їй. Тамара дуже зраділа, заохотилася, що і вона може своєю душевною роботою обігріти солдатів, які на лінії фронту”, – каже чоловік.

Марина Друзякіна плести шкарпетки не вміє, але збирається підтримати акцію фінансово. Благодійну акцію започаткували в одній з бібліотек міста. Пересічні громадяни можуть такими простими вчинками наближати перемогу. Навіть забезпечити хлопців на передовій шкарпетками.

“Дуже приємно, що її відразу підтримали люди. Бо ми розуміємо, що військові знаходяться у різних погодних умовах і ми маємо допомогти їх утеплити”, – говорить начальниця управління культури Херсонської міської ради Світлана Думинська.

В’язані шкарпетки можна приносити у вівторок та п’ятницю, коли працює бібліотека. Першу партію планують відправити для воїнів 124 бригади, яка зараз захищає Херсон.