На фронті загинув херсонський журналіст Антон Коломієць

Боронячи незалежність України загинув херсонський журналіст та щирий патріот своєї держави Антон Коломієць. Буквально кілька днів тому на передовій Антон відзначив свій 34-й день народження. Про страшну звістку на своїй сторінці у Facebook повідомила його колега Олена Юдіна, також її підтвердив і ректор Херсонського державного університету, який закінчив Антон, Олександр Співаковський в Facebook.

“Антон, став на захист нашої країни, нашої Херсонщини, де його добре знали і любили, бо без його прогнозів погоди шість років поспіль з дому не виходив жоден херсонець, без його традиційного “І хай все у вас буде добре”, не починався новий день. Ефіри з ним були заряджені на позитив, усмішка не ховалася з обличчя ні його, ні ведучих, ні гостей. Антон завжди був з Україною в серці, з гордістю носив вишиванки, співав українські пісні, цінував все українське. За мир в Україні він і загинув…”, – написала Олена Юдіна.

Антон Коломієць тривалий час працював на телеканалі “Скіфія”, який згодом трансформувався у херсонську філію “Суспільного”. Він був багаторічним незмінним ведучим прогнозу погоди, але також не втомлювався працювати й за кадром – режисером прямих етерів.

Після реорганізації телеканалу “Суспільне. Херсон” Антон працював і на інших херсонських каналах – “ТвійПЛЮС” та “ВТВ плюс”. З початком повномасштабного вторгнення Росії в України Антон вступив до лав ЗСУ та пішов боронити рідну країну.

В Антона залишилась дружина Юлія та двоє синів. Його колеги оголосили збір коштів для допомоги його родині.