На Херсонщині продовжують відновлювати нормальне життя для населення

Херсонська міська рада продовжує робити все, для того, щоб повернути людей до нормального життя. Про це пише Херсонська міська рада на своєму каналі в Telegram.

Для людей потрібно відновити нормальний зв’язок, всі оператори спільно над цим працюють.

“Фахівці Lifecell відновили роботу одної базової станції у Суворовському районі в Херсоні, Київстар відновив роботу станції у селі Станіслав. Загалом оператори мобільного зв’язку відновили роботу 143 базових та чотирьох пересувних станцій на звільненій Херсонщині”, – йдеться у повідомленні.

Також попри постійні обстріли Росії подовжують відновлювати комунікації.

“Для відновлення світла на Херсонщині працює 33 бригади – це 175 робітників та 61 одиниці техніки. Минулої доби бригади працювали на лініях, які живлять Іванівку, Білу Криницю, Любимівку, Архангельське, Нововоронцовку, Чорнобаївку та Херсон. Продовжується поетапне поновлення розподілу природного газу, виконання ремонту пошкоджених ділянок мереж та постачання газу споживачам у таких населених пунктах як: Велика Олександрівка (підключено 1086 абонентів з 2301), Новодмитрівка (підключено 163 абонентів з 272), Старосілля (підключено 87 абонентів з 131), Високопілля (підключено 202 абонентів з 1473), Довгове (підключено 14 абонентів з 42) та Мала Олександрівка (підключено 166 абонентів з 344).”, – пишуть в міській раді.

Тривають роботи із розчищення доріг на Херсонщині.

“На сьогоднішній день фахівцям вдалося розчистити 208 кілометрів доріг державного значення та 344,5 кілометри – місцевого значення. У Великій Олександрівці відновлено роботу АЗК “Нафтатранссервіс”. Тепер жителі населеного пункту зможуть придбати бензин, дизельне паливо та газ”, – йдеться в повідомленні.

Продовжується і розмінування територій та постачання дров та всього необхідного до навколишніх сіл.

“Піротехніки Нацполіції обстежили понад чотири гектари територій, вилучили 34 вибухонебезпечних предметів, знищили – 13. Піротехніки ДСНС обстежили десять гектарів територій, вилучили та знешкодили 228 вибухонебезпечних предметів. У Високопільську громаду доправили дрова та продуктові набори. До громади надійшло 140 кубів дров від держави, щоб місцеві мешканці могли обігріти оселі. Міжнародний Комітет Червоного Хреста надав для людей 44 кубометри брикетів для опалення”, – підсумували в повідомленні міської ради.