На Херсонщині стартує проєкт ваучерної підтримки людей від Червоного Хреста

На Херсонщині з 17 квітня стартує проєкт ваучерної підтримки від Червоного Хреста людей віком від 65 років. Грошову допомогу зможуть отримати люди, які проживають у Херсоні та громадах Білозерського району. Про це повідомила на сторінці в Facebook ХОО Червоного Хреста.

Ваучери номіналом 300 або 400 гривень отримають літні люди або їх довірені особи, якщо отримувач допомоги є маломобільним. Загальна сума грошової допомоги для однієї людини становить 2 200 грн і використати його можна буде в мережі магазинів АТБ.

“Видачу 10 000 ваучерів волонтери Червоного Хреста будуть проводити до десятого травня по ОСББ та кварталам, щоб уникнути скупчення людей. Графік видачі узгоджений з головами ОСББ і квартальними, також був сформований список отримувачів даної допомоги. Списки надавали голови ОСББ і квартальні. Для отримання ваучерів отримувачу допомоги надійде SMS-повідомлення, де будуть вказані конкретні дату, час та адреса, куди треба прийти”, – йдеться у дописі.

Для отримання ваучера повинна бути згода отримувача допомоги наявність оригіналів паспорта та ідентифікаційного коду та згоду на фотографування документів. Ваучер не покриває витрати на придбання товарів алкогольної і тютюнової групи.