На Херсонщині Сили оборони не дають російським окупантам спокою ні вдень, ні вночі (відео)

На узбережжі Херсонщини підрозділи Сил оборони не дають російським окупантам спокою обстрілюючи їх цілодобово. Про один з підрозділів Сил оборони написали в онлайн-медіа АрміяInform.

“Російська армія застосовує артилерію та міномети хаотично обстрілюючи цивільні населені пункти правого берегу Херсонщини. Наші військові своєчасно виявляють позиції російської армії та завдають вогневих уражень з усіх наявних артилерійських засобів. Росіяни дуже бояться нашого контрнаступу, вони його постійно чекають, а це їх дуже морально виснажує”, – розповідає військовий на псевдо «Філін».

Діставшись позицій, одразу варто зайти в укриття, бо до російських позицій всього кілька кілометрів через Дніпро, помітивши рух, російська армія одразу починає обстріли.

“Дуже допомагає багато зелені навкруги, тож під час спроби проникнення російських ДРГ вони навіть не здогадаються, звідки кулемет їх обстріляв. Виявляємо місця розташування на тому березі й передаємо координати для відпрацювання нашій артилерії”, – розповідає старший позиції на псевдо «Білий».

Бліндажі та укриття у хлопців виконані добротно, адже всі знають, що від цього залежить їхнє життя. Донедавна цей підрозділ перебував на «спекотніших» позиціях.

“Там було багато поранених, контузій. Тут поки що все з цим гаразд. Свої позиції ми постійно дообладнуємо”, – ділиться захисник на позивний «Ручка».

За словами командира підрозділу на позивний «Танкіст», тут у всіх спільна мотивація – зробити Україну вільною якнайшвидше. До речі, цей чоловік до широкомасштабного вторгнення Росії в Україну служив у танкових військах, але свій позивний отримав, коли, незважаючи на обстріли, зміг затрофеїти російський танк.

“Раніше ми затрофеїли САУ «Акація». А коли вже йшли в наступ на Херсонщині, то помітили танк підбитий, росіяни його кинули, бо не змоогли завести. Ми завели і забрали. Обидва трофеї вже відремонтовані та повертають росіянам борги разом з іншою нашою артилерією на лівому березі Дніпра як вдень, так і вночі”, – каже «Танкіст».