На Херсонщині виявлено тіла трьох загиблих внаслідок російських обстрілів

На Херсонщині виявлено тіла ще трьох загиблих внаслідок російських  обстрілів. Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура.

Прокурори Херсонської обласної прокуратури спільно зі слідчими поліції та експертами в рамках кримінального провадження провели ексгумацію та огляд тіл трьох цивільних осіб, загиблих внаслідок збройної агресії РФ.

“Встановлено, що тіла належать трьом мешканцям с. Посад-Покровське, серед яких одна жінка. Загинули вони в різні дні, але обставини однакові – російські снаряди влучали в житлові будинки або поблизу них, внаслідок чого мирні мешканці отримували не сумісні з життям поранення. Всі вони були поховані на територіях домоволодінь. Наразі тіла направлено для проведення судово-медичної експертизи”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

Загалом на деокупованій території Херсонщини прокурори разом зі слідчими та експертами провели ексгумацію 59 тіл цивільних осіб, які загинули від російських обстрілів, були розстріляні російськими солдатами або загинули від інших злочинних дій представників Росії.