На Херсонщину кожного дня надходять вантажі з гуманітарною допомогою від областей України (фото)

До Херсонщини кожного дня надходять вантажі з гуманітарною допомогою від областей України. Про це повідомляють Херсонська ОВА та Штаб з ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС російськими окупантами на своїх Telegram-каналах.

Допомлга від Вінничини: 11 спеціалізованих машин для подолання наслідків підриву росіянами Каховської ГЕС, а саме: самоскиди, фронтальні навантажувачі, вакуумно-підмітальна техніка та інше. Окрім цього до Херсонської громади відправили 20 єврокубів для питної води.

Допомога від Полтавщини: спецтехніка для ліквідації наслідків підриву російськими окупантами Каховської ГЕС, а саме: прибиральна та пожежна машини, трактори, екскаватори-навантажувачі, поливальні машини, каналоочисну техніку з помпою, молоковози для транспортування питної води.

Допомога від Хмельниччини: 20 тонн питної води.

Допомога від Рівненщини: питна вода, пальне, фільтри для очистки води, теплові гармати, човни, гідрокостюми, електрогенератори, електронасоси, мотопомпи для відкачування води, бензопили, продукти, гігієну, одяг та корми для тварин.

Допомога від Черкащини: діжки для води, питну воду, таблетки для очищення води, сухий провіант.

Допомога від Чернівеччини: речі першої необхідності та інвентар для проведення розчищувальних робіт.

Крім областей та іноземних партнерів на Херсонщину щоденно надходить допомога від благодійних організацій та фондів.