Поліцейський з Херсонщини під російськими обстрілами евакуював поранених та розвозив продукти (відео)

Дільничний поліцейський з селища Нововоронцовка розповів, як йому доводилось патрулювати, евакуйовувати поранених та розвозили продукти під російськими обстрілами. Історію поліцейського опублікували на сторінці поліції Херсонської області в Facebook.
Старший дільничний офіцер Бериславського районного відділу поліції Володимир Шляпін із смт Нововоронцовка, що на півночі Херсонщини.
“З перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну я волонтерив, займався евакуацією жителів, став до лав місцевого загону оборони та захищав рідне селище”, – говорить поліцейський.
Нововоронцовка – чи не єдиний населений пункт Херсонської області, який жодного дня не був в російській окупації. Щоб захищати селище та допомагати людям, місцеві жителі з-поміж мисливців, волонтерів, поліцейських, які вже були на пенсії, а також діючих співробітників об’єдналися у загін оборони.
“Разом із волонтерами та мисливцями ми патрулювали, під російськими обстрілами возили людям продукти, евакуйовували поранених та тих, хто хотів виїхати в більш безпечні місця”, – ділиться спогадами Володимир Шляпін.
Дільничний разом із волонтерами евакуйовував дітей та їхніх батьків, які прихованими стежками виходили з окупованих Росією територій. Поліцейський їх зустрічав та вивозив, часто під російськими обстрілами.
“Селище сильно постраждало від російських обстрілів. Російські війська навмисно цілились по мирному населенню. Мій будинок теж пошкодило. На дитячому майданчику не залишилося жодного не посіченого снарядами місця. Селище обстежували сапери, вилучали фрагменти боєприпасів, на дитячому майданчику знайшли чимало уламків від касетних снарядів”, – говорить Володимир Шляпін.
Володимир Шляпін за допомогою металошукача поступово обстежує ділянки, які можуть бути забруднені російським озброєнням. Селище і досі обстрілює російська армія, позиції якої навпроти Нововоронцовки на лівому березі Херсонщини. На під’їзді до населеного пункту є вкрай небезпечні відкриті ділянки шляху, які російські військові обстрілюють.