На Херсонщину продовжують доставляти гуманітарну допомогу (фото)

З півночі та півдня, з центру, заходу та сходу України прямує допомога Херсонщині. Про це повідомила Херсонська ОВА на своєму Telegram-каналі.

Допомога від Сумщини: автобус, паливо, гумові човни, мотопомпу, бронежилети, теплопушки, діжки для води, питну воду, насоси, мотори для човнів, засоби гігєни, аптечки, багато речей і продуктів для населення, що постраждало від підтоплення.

Допомога від Полтавщини: 13 човнів, 12 мотопомп і рукави до них, мотори для човнів, рятувальні жилети, рятувальні кола, повітропідігрівники, моторне мастило, бронежилети та 20 тонн питної води.

Допомога від Львівщини: пожежна машина з помпою для відкачки води.

Допомога від Хмельниччини: 20 генераторів, 200 лопат, 20 пар гумових чобіт, одяг, побутову хімію, постільну білизну, ковдри, матраци, 44 тонни питної води та 15 тисяч літрів пального та інше.

Допомога від Рівненщини: човни, насоси для відкачування води, газові примуси, матраци, чоботи, одяг, дитяче харчування, підгузки, близько  однієї тонни хліба та харчів, 20 тисяч літрів води, корм для тварин та гігієнічні засоби.

Допомога від Київщини: 15 генераторів, п’ять човнів, 400 л дизельного пального, дві помпи, теплова гармата , 300 продуктових наборів, гігієнічні набори, дві тонни води та медикаменти.

Допомога від Вінниччини; надійшли газові плити та газові балони, мотопомпи, човни, спецодяг, засоби гігієни.

Допомога від Чернівеччини: продукти харчування, питна вода, дитяче харчування, засоби гігієни, спецтехніка та десять рятувальників.