На Херсонщину привезли гуманітарну допомогу від Coca-Cola

Загалом компанія Coca-Cola від 24 лютого 2022 року спрямувала на гуманітарну допомогу українцям та підтримку своїх співробітників понад 18 млн євро. Про це пише ТСН.

Жителі Херсонської області вже отримують гуманітарну допомогу від компанії Coca-Cola, яка спільно з Товариством Червоного Хреста України реалізує соціально-відповідальну програму з надання 70 тисяч продуктових наборів вартістю майже п’ять млн євро у регіони, що відчувають найбільшу потребу у продуктах харчування та питній воді. Цього разу допомога надійшла до села Киселівка, що за 17 км від Херсона. Під час окупації там пошкоджено було майже сто будинків місцевих мешканців. Відтак, половина мешканців із 1600 осіб виїхала.

“Сьогоднішня подія в Киселівці є частиною великого проєкту, де ми спільно з Червоним Хрестом надаємо 70 тисяч продуктових наборів тим верствам населення України, які потребують цього найбільше. В першу чергу, це крупи, рибні консерви, які покривають потреби на один місяць однієї людини”, – зазначає директор з корпоративних зв’язків і сталого розвитку Coca-Cola HBC в Україні Андрій Бублик.

Продуктові набори формують відповідно до науково обґрунтованих міжнародних стандартів. В їхньому складі продукти з великим терміном придатності, а також питна вода в пляшках і напої. Набори доставлені в Україну за сприяння італійського Червоного Хреста. По території України їх розвозять волонтери Червоного Хреста України і передають людям, які наразі найбільше потребують такої допомоги.

“Така компанія, як Coca-Cola – це дуже наглядний приклад соціально-відповідального бізнесу. Червоний Хрест співпрацював з Coca-Cola ще до повномасштабного вторгнення, і завжди компанія відзивалася на потреби людей”, – коментує партнерство з компанією виконувачка обов’язків голови Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Лариса Марченко.