На лівобережжі Херсонської області російські війська продовжують маневрувати та мінувати територію (відео)

На лівому березі Херсонщини російські окупанти намагаються прикриватися місцевим населенням, щоб зробити собі “живий щит” на нових рубежах оборони. Також вони намагаються відтягнути більш потужні та підготовлені сили якомога далі від берега. Про це в телемарафоні “Єдині новини” заявила керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.

Російські окупанти показують, що вони прийшли рятувати населення, імітують евакуацію, яка насправді є депортацією. Їм просто потрібно звільнити ті території для того, щоб провести якісне і щільне замінування.

“Російська армія намагається відтягнути більш потужні та підготовлені сили якомога далі від берега. Передній край оборони вони поповнюють менш слабшими військами, а елітні підрозділи, які готові тримати оборону, вони відтягують трохи далі від берега”, – говорить Наталія Гуменюк.

Особовий склад на лівому березі переважно складається з нещодавно мобілізованих, яких влаштовують в підрозділи на передній край оборони. Наталія Гуменюк прокоментувала заяву про можливу висадку ЗСУ на лівому березі Херсонської області.

“Сили оборони ведуть дуже складну роботу, адже лінія фронту проходить через Дніпро. Тож, умови військової операції вимагають інформаційної тиші до тих пір, поки це не буде достатньо безпечно для наших військових”, – каже керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня.