На Херсонщині через російську вибухівку, загинув чоловік

За процесуального керівництва Бериславської окружної прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактом загибелі чоловіка, який підірвався на російській міні. Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура на своєму сайті.

У Великоолександрівській громаді через російську вибухівку, загинув ще один мирний житель.

“Трагедія сталася на березі р. Інгулець, між селами Давидів Брід та Білогірка. Там 30-річний чоловік натрапив на російський вибухонебезпечний предмет. Він отримав травми несумісні з життям”, – йдеться в повідомленні Херсонської ОВА.

За процесуального керівництва Бериславської окружної прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 438 КК України).

“Двадцять другого квітня двоє чоловіків рибалили між селами Давидів Брід та Білогірка. Повертаючись додому вздовж берега, один із них наступив на залишену російськими окупантами міну, яка здетонувала. Від отриманих поранень мешканець Давидова Брода загинув на місці. Другий чоловік не постраждав”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

Мінна небезпека на Херсонщині залишається на високому рівні. Зоною підвищеної небезпеки є узбережжя водойм, поля, лісосмуги, узбіччя доріг і пустирі.