На початку травня в Херсоні проводитимуть безкоштовну вакцинацію безпритульним тваринам

На початку травня, попри воєнні дії, проводитиметься бекоштовна стерилізація та вакцинація безпритульним тваринам в Херсоні. Про це повідомила Херсонська МВА на своєму Telegram-каналі.

“Через війну Росії проти України кількість тварин, що потребують фахової допомоги, збільшилась в рази. Якщо популяції безпритульних котів та собак не контролювати, чотирилапих стає все більше, і з’являється ризик захворювання на сказ. Щоб цього уникнути, низка організацій займається стерилізацією та вакцинацією тварин. З першого по сьоме травня у Херсоні відбуватиметься безкоштовна стерилізація та вакцинація від сказу безпритульних тварин: котів та собак від трьох місяців. Для тварин, які не мають опікунів і домівок надаватиметься послуга з перетримки на одну добу”, – йдеться в повідомленні МВА.

Організацією та фінансуванням проєкту «Доступна стерилізація» займаються благодійний фонд «Дванадцять вартових» та німецький благодійний фонд «Tiernothilfe Ukraine e.V.».

“Безкоштовна допомога тваринам надаватиметься на базі Херсонської районної державної лікарні ветеринарної медицини, за підтримки управління Держпродспоживслужби в Херсонській  області. Фахівці в першу чергу стерилізацію та вакцинацію проводитимуть для безпритульних тварин та працюватимуть з місцевими зооволонтерами”, – йдеться в МВА.

Запис на стерилізацію домашніх тварин виключно з 13:00 по 17:00 за номерами телефонів:

  • 098-518-81-74;
  • 093-570-74-07.