З Берислава Херсонської області поліцейські евакуювали підлітка, який залишився без опіки

З міста Берислав поліцейські вивезли в безпечне місце 13-річного хлопчика, який залишився без родинної опіки. Про це поліція Херсонської області повідомила на своїй сторінці в Facebook.
Поліцію повідомили про дитину, яка залишилася без опіки рідних у понівеченому війною Бериславі.
“Повідомлення надійшло від медичного працівника, оскільки в лікарню було доставлено його бабусю з якою він проживав. Пенсіонерку довелося госпіталізувати, а хлопчик залишився сам у місті, яке російська армія постійно обстрілює”, – йдеться в повідомленні поліції.
З’ясувалося, що мати неповнолітнього проживає на окупованій Росією території, тому не може забрати дитину, інших родичів у місті немає.
“Службою у справах дітей та ювенальними поліцейськими було прийнято рішення евакуювати хлопчика в безпечне місце, адже у деокупованому Бериславі не вщухають обстріли, російські окупанти щодня намагаються знищити інфраструктуру міста, руйнують житлові будинки”, – йдеться в поліції.
Працівники Бериславського районного відділу поліції евакуювали хлопчика до Кривого Рогу та передали працівникам служби в справах дітей, які займатимуться пошуком тимчасового прихистку для хлопця та встановленням його інших родичів, які могли б забрати його до себе, поки бабуся не одужає.