На території Нацпарку “Кам’янська Січ” облаштували найвищий флагшток у Херсонській області

На території Нацпарку “Кам’янська Січ” облаштували найвищий флагшток у Херсонській області. Про це написали на сторінці Facebook Національного природного парку «Кам’янська Січ».

Автори проєкту розповіли до річниці початку російсько-української війни про керівника Національного природного парку “Кам’янська Січ” Сергія Скорика. Він пройшов полон, став волонтером, завжди в гарячих точках. Після звільнення правобережжя Херсонщини почав з колективом відразу відновлювальні роботи в Нацпарку, росіяни зруйнували адміністративну споруду підприємства. А ще Сергій Скорик мріє розгорнути величезний прапор України в історичному місці на Херсонщині.
“Рік боремося, відновлюємося, змінюємося, ростемо. Вражені мужністю наших колег. Нагадаємо лиш один епізод: директор національного парку “Кам’янська Січ” пережив полон, утік від російських окупантів, вивіз родину, а потім повернувся, щоб рятувати місцевих мешканців. На території Нацпарку, розповідав нам Сергій Скорик, знаходиться найвищий флагшток у Херсонській області. То у травні він купив жовтого й синього атласу та пошив величезний стяг. Цей прапор нині встановити не можна, бо буде видимим з іншого, окупованого росіянами берега Дніпра, тож обстріляють і його, і парк. Але прапор чекає свого часу”, – розповіли на сторінці Національного парку України.