На тимчасово окупованій Росією Херсонщині за колабораціонізм судитимуть місцевого мешканця

На тимчасово окупованій Росією Херсонщині за колабораціонізм судитимуть місцевого мешканця. Підозрюваний став так званим «поліцейським комендантського взводу» на тимчасово окупованій Росією Херсонщині. Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура на своєму сайті.

Прокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Херсонщини за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

“Під час тимчасової російської окупації Херсонщини обвинувачений вступив у злочинну змову із російськими окупантами та добровільно зайняв посаду «поліцейського комендантського взводу» у так званому «Новокаховському міському відділі поліції». На псевдопосаді він виконував завдання незаконно створеного органу правопорядку, покладені російською окупаційною владою”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

За вчинене обвинуваченому загрожує до 15 років позбавлення волі з позбавленням права займати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Досудове розслідування здійснювалося УСБ України в Херсонській області.