Наслідки обстрілів російською армією по Херсонській області за минулу добу (фото)

Минулої доби російські війська обстріляли правобережжя Херсонської області 83 рази, випустивши при цьому 411 снарядів з артилерії, мінометів, РСЗВ, танків, БпЛА та авіації. Російська армія обстрілює Бериславський та Херсонський райони з метою знищення об’єктів критичної інфраструктури та житлового сектору. Про наслідки обстрілів повідомила поліція Херсонської області на своїй сторінці в Facebook.
Наслідки обстрілів російськими військовими населених пунктів Херсонського району.
“В Херсоні найбільш обстрілювались мікрорайон Корабел, прибережна зона та передмістя. Пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури”, – йдеться в повідомленні поліції.
Поліція продовжуює дізнаватись про злочини російських військових під час окупації ними населених пунктів області.
“Російські військові в м. Херсон та в с. Милове викрали з приватних домоволодінь мисливську зброю. З території комунального підприємства в Херсоні ними викрадено автобус «Богдан». Та в с. Кучерське з території приватного господарства російські окупанти викрали два трактори”, – йдеться в поліції.

Наслідки обстрілів російськими військовими населених пунктів Бериславського району.

“Під обстрілами опинилися: Бериславська, Великоолександрівська, Високопільська, Новоолександрівська та Тягинська територіальні громади. Серед них: м. Берислав, с. Михайлівка, с. Тягинка, с. Бургунка, с. Веселе та с. Миколаївка. В населених пунктах пошкоджень зазнали: будівля заводу, зерносховище, адміністративна будівля, церква, гуртожиток, освітній заклад, житлові будинки та господарські споруди. Четверо людей дістали поранення”, – йдеться в повідомленні голови Бериславської РВА Володимира Літвінова.

За минулу добу поліція відкрила 37 кримінальних проваджень проти російської армії за ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України. Санкції статті передбачають позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років або від десяти до п’ятнадцяти років або ж довічне позбавлення волі.