Наслідки російських обстрілів на Херсонщині за останню добу (фото)

Поліція фіксує наслідки російських обстрілів на правобережжі Херсонщини за останню добу. Російською армія здійснила – 57 обстрілів по правобережжю області, випустивши при цьому 342 снаряди. Про це повідомила поліція Херсонської області на своїй сторінці в Facebook.
Російська армія обстріляла правобережжя Херсонщини, зокрема, населені пункти Бериславського та Херсонського районів.
“Обстріли велися з РСЗВ, артилерії, мінометів, авіації та БпЛА.
Російські війська обстріляли житлові будинки, об’єкти цивільної інфраструктури та лінії електропередач. У Херсоні армія РФ остріляла житлові квартали прибережної зони, центруміста та мікрорайони Корабел, Таврійський та ХБК”, – йдеться в повідомленні поліції.
Авіаобстрілів російсько армії зазнали с. Зміївка, с. Новоберислав, с. Кізомис та с. Трифонівка.
“Ракети та бомби розривалися на території поля та пляжу, керованими авіаційними бомбами зруйновані будівлі на території пансіонату та оздоровчого комплексу”, – йдеться в поліції.
На залишених російською амією вибухонебезпечних снарядах в області подовжуть підриватися люди.
“В Бериславському районі на російській міні вкотре підірвався трактор. Чоловік на тракторі рухався по полю між с. Трифонівка та с. Борозенське. Мешканцям області потрібно утриматися від обробки полів, які ще не обстеженні саперами”, – йдеться в повідомленні поліції.
За минулу добу поліція відкрила 22 кримінальні провадження за фактами воєнних злочинів армії РФ на Херсонщині. Кримінальні провадження відкрили за ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» Кримінального кодексу України.