Наслідки російських обстрілів правобережжя Херсонщини (фото, відео)

Російські військові продовжують обстрілювати Херсон та правобережжя. Під обстрілом знаходяться житлові квартали обласного центру. За інформацією голови пресофісу ОВА Олександра Толоконнікова десятого березня, під час обстрілу одного з мікрорайонів загинув 35-річний чоловік, який в цей час був на вулиці. Який вигляд має місто та, як долають наслідки влучань російських снарядів херсонці дізнались кореспонденти Суспільного.

Вибиті вікна закривають OSB-плитами, електрики немає. Один з будинків дев’ятого березня потрапив під обстріл. Неля Іванівна живе поруч і бачила загиблого поблизу Корабельної площі та намагалася допомогти пораненому.

“Він весь скривавлений, руку відбило, іншу руку поранило, живіт поранений і вся голова в крові”, – каже Неля Іванівна.

В одному з будинків цього мікрорайону через обстріл військовими РФ спалахнула пожежа. Михайло живе неподалік, каже, гучно тут постійно.

“Я думав десь поряд, а воно в хату влучило. Всередині будинку шпінгалети повилітали. І уламок залетів у коридор крізь двері”, – говорить Михайло.

У будинку, який горів, зараз ніхто не живе, тому травмованих нема. Рятувальники, які приїхали гасити пожежу, теж потрапили під обстріл.

“Дев’ятого березня під час ранкових обстрілів російської армії у Херсоні виникло одночасно кілька пожеж загорілась зупинка громадського транспорту, магазин та житловий будинок. під час ліквідації пожеж почались повторні обстріли, тому рятувальники були вимушені кілька разів повертатись до гасіння”, – говорить речниця ГУ ДСНС України у Херсонській області Оксана Ульянова.

Вночі через обстріл зайнявся ще один будинок у селищі Антонівка. Гатили минулої доби військові РФ не лише по Херсону, а й по іншим населених пунктах правобережжя, розповів голова пресофісу ОВА Олександр Толоконніков.