Обстріли України та ситуація в Новій Каховці (відео)

На Херсонщині в Новій Каховці Сили оборони спостерігають певну динаміку в діях російських військових і це означає, що вони готуються залишити тимчасово окуповані Росією населені пункти. Про це в ефірі національного марафону повідомила керівниця пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

“Наразі ми спостерігаємо певну динаміку таких процесів. Те повідомлення, яке сьогодні пролунало, що російська армія залишає Нову Каховку – це ознака тактики, яку ми спостерігаємо в їхньому виконанні час від часу. Коли йшла мова про активні дії та звільнення правобережжя, ця тактика також дуже прозоро прослідковувалася”, – говорить Наталія Гуменюк.

Також це може бути спроба психологічного впливу, як на місцеве населення, так і на Сили оборони на правому березі Херсонщини.

“Російська армія усвідомлює, що ми продовжуємо зачищати смугу безпеки, про яку говоримо вже тривалий час – 20-30 кілометрів, де вони не мають розташовувати своє озброєння. Для того вони імітують своє зникнення з населеного пункту. Але ми знаємо, що це може чаїти за собою дуже велику загрозу”, – каже Гуменюк.