Одинадцятирічна гімнастка з Херсонщини виборола золоту медаль у Греції (відео)

Одинадцятирічна гімнастка-аматорка Маргарита Марченко з Херсонської області виборола золоту медаль на “Кубку Греції любительської ліги з гімнастичних шоу програм”. Детальніше про це читайте в матеріалі Суспільного.

Маргарита в серпні 2022 року виїхала з родиною з тимчасово окупованої Росією Горностаївки на Херсонщині. В Одесі дівчина почала займатися гімнастикою з тренером. До цього з семи років дівчина навчалась гімнастики вдома за допомогою відеоуроків.

“Я дивилася відео на YouTube. І мені дуже сподобалося. Під час російської окупації я дуже переживала, був стрес та паніка. Дуже страшно було, але гімнастика мене відволікала від вибухів і я продовжувала займатися”, – говорить Маргарита.

У травні Маргарита виборола золоту медаль на “Кубку Греції любительської ліги з гімнастичних шоу програм”.

“Заняття були три рази на тиждень і ще індивідуальні, щоб покращити результати. Суперники були з України”, – говорить Маргарита.

Взяти участь у змаганні Маргариті допоміг благодійник з Бельгії, якому тренерка Надія Гончарова надсилала відео виступів дітей.

“Ця поїздка тривала сім днів. Маргарита змагалася з іншими дівчатами з інших областей України. Вона прийшла до нас влітку минулого року. Коли почалася російсько-українська війна, то зали закрилися. Потім відкрилися влітку, і Рита прийшла перша. Вона мені дуже сподобалася. Вона така працьовита, талановита. І ми вирішили вийти на змагання спершу між нашими клубами, аматорські змагання. Рита там здобула не перше місце, але вона така вперта, вона старалася і ми вирішили поїхати до Греції”, – каже тренерка.