Окупаційна російська влада Херсонщини набирає людей за допомогою оголошень

Окупаційна російська влада Херсонщини набирає людей за допомогою оголошень. Величезну кадрову кризу переживає підконтрольний Росії уряд Херсонської області. Про це пише Херсонське інформаційне видання МОСТ.

“В урядових пабліках розміщуються оголошення про вакантні посади в окупаційному уряді Херсонської області. Загалом розміщені відомості про 53 вакансії – від начальників управлінь і начальників відділів до підсобних робітників, прибиральників приміщень та двірників. Найбільша потреба  в головних спеціалістах і провідних спеціалістах органів окупаційної влади”, – йдеться в повідомленні.

Наявність цих вакансій показує, що уряд Херсонської області переживає дуже серйозну кадрову кризу і через неї його працездатність викликає великі сумніви. Бо саме головні спеціалісти і провідні спеціалісти в чиновницьких структурах займають великий обсяг роботи. Відсутність людей на посадах цієї ланки – це показник того, що структура існує суто формально. Високі керівні посади в уряді вже зайняті росіянами і місцевими колаборантами. А ось з тими, хто буде виконувати роботу – величезна проблема. Бо потрібні кваліфіковані і досвідчені люди, від яких залежатиме робота відповідного структурного підрозділу. Ситуація з кадрами в окупаційні владі Херсонщини настільки кепська, що вимоги до бажаючих істотно занижені, про що можна зробити висновок з такого тексту в оголошенні:

“Бажана відповідність професійної чи спеціальної підготовки напрямку роботи на вакантній посаді, на яку претендує кандидат, або наявність відповідного досвіду роботи”.

Тобто, жорстких вимог щодо освіти і досвіду роботи немає. Херсонці, які живуть на окупованій частині області, попри надвисокий рівень безробіття, не мають великого бажання йти працювати в окупаційну владу, усвідомлюючи, які наслідки це матиме після визволення території. А росіяни, яким пропонують ці посади, не рвуться на Херсонщину, віддаючи перевагу роботі на більш спокійній території.

Росіянам пропонують, крім зарплати, ще й житло з харчуванням за рахунок роботодавця. Але навіть за таких умов окупаційній владі Херсонщини не вдається закрити всі вакансії.