Американський бізнесмен Говард Грем Баффет відвідав Херсонщину

Представники міжнародної організації «Global Empowerment Mission» та американський бізнесмен Говард Грем Баффет відвідали Херсонщину. Про це повідомила Херсонська ОВА на своєму Telegram-каналі

Зустріч з місцевими мешканцями організувала Херсонська ОВА. На зустрічі також були присутні засновник GEM Майкл Капоні разом із активістами ГО «Якість житття» Романом Зинюком, Володимиром Потравним та Дмитром Рудем. GEM та фонд Howard Buffet Foundation допомагають у відновленні територій України, що постраждали через російську агресію.

“Наші міжнародні партнери на власні очі побачили, якого лиха накоїли в Херсонській області війська РФ. Від американських благодійників у Чорнобаївці, Киселівці, Крутому Яру, Посад-Покровському та Солдатському роздадуть тисячу продуктових наборів. У Посад-Покровське привезли генератор для першочергових потреб. Білозерська тергромада теж отримала генератор та продуктові набори, які роздадуть мешканцям Правдиного і Таврійського. Загалом на потреби Херсонської області, в тому числі для забезпечення роботи екстрених служб, передано п’ять генераторів, жителям направили 1400 продуктових наборів, їжу для тварин, павербанки. Представники місії були вражені тим, у яких складних умовах доводиться повертати до життя понівечені Росією міста та села”, – йдеться в повідомленні ОВА.