Переміщення окупантів на лівому березі Херсонщини може бути провокацією

Росіяни почали відводити частину своїх військ з Каховки та Нової Каховки, що на Херсонщині та поширюють чутки, що нібито залишать їх до кінця року. Утім, ймовірно, це провокація російських загарбників, як і постійні обстріли населених пунктів які вони ж і контролюють, зокрема Каховки. Про це пише 24 канал посилаючись на слова херсонського активіста Володимира Молчанова.

“Окупанти хочуть зменшити кількість місцевого населення у цих населених пунктах, оскільки бояться їхнього наведення. До речі, наведення на ворожі об’єкти на Херсонщині є досить ефективним. А в прибережних населених пунктах ще й працює український зв’язок. Поширюючи чутки про вихід з Каховки та Нової Каховки вони намагаються виявити тих, хто буде радіти та повідомляти про це, тому що немає жодних воєнних підстав для того, щоб виводити їхні війська звідки. Зараз наші бійці практично не можуть переправитися та форсувати Дніпро”, – розповів Молчанов.

За його словами, найімовірніше, окупанти просто виводять ті частини, що зазнали втрат внаслідок роботи українських артилеристів, а потім заведуть туди нові частини. Крім того, можливо росіяни вважають, що їм достатньо тих сил, що є зараз на Херсонщині або ж вони можуть їх навіть зменшити та певні підрозділи перекинути на Донбас.

“Але це не означає, що невдовзі ЗСУ матимуть змогу зайти в Каховку, Олешки чи Голу Пристань. На жаль, все набагато гірше. Тож слід зауважити, що це може бути просто звичайна провокація або спроба видати бажане за дійсне для того, щоб виявити активних симпатиків Збройних Сил України, які повідомляють про переміщення росіян”, – підсумував херсонський активіст.